o nás

1200 logo szotkowski

781pix_szotkowski_firma_foto

Provozovna firmy.

 

Od malování interiérů kostelů po realizace hotelů v Rakousku, Švýcarsku a Itálii.

Prvními zakázkami firmy Roberta Szotkowského byly od roku 1990 malby interiérů kostelů.

V roce 1992 přijal nabídku italské firmy Adolf Plocer na provádění sádrokartonářských a obkladačských prací na výstavbách hotelů, kde se učil preciznosti v té době u nás nezvyklé a kterou si jeho firma osvojila a praktikuje dodnes.

Poté navázal spolupráci s další italskou firmou Lukas Kloc a dalších pět let strávil ve městě Latsch v blízkosti rakouských a švýcarských hranic. U firmy Kloc byl zaměstnán jako předák v oborech sádrokartonových konstrukcí, štukatérských prací a obkladů mramorem. Následně už samostatně pracoval pro firmu HOLZBAU BRIDA GmbH.

Po této praxi získával zakázky na významných stavbách hotelů v Itálii, Rakousku a Švýcarsku. Neocenitelné zkušenosti v oblasti interiérů, které uplatňuje dodnes i v České republice, získal při spolupráci s italskou firmou creAtelier Andrease Koflera.

Po osmnáctileté histori na stavbách v zahraničí se řídí firma Roberta Szotkowského heslem - odborně – precizně – komplexně seriózně – rychle.

Nyní, po návratu do České republiky, využívá firma svých osmnáctiletých zkušeností na zahraničních trzích a realizuje především kompletní stavby rodinných domů nejen v oblasti Těšínského Slezska jako generální dodavatel, jehož cílem je především komplexnost, kvalita prací, spokojenost zákazníka a nepodbízení se v ceně na úkor kvality.


SZOTKOWSKI ROBERT
majitel firmy

Vozidlové zázemí.